رفتن به مطلب

در نصب و خرید دوربین مدار بسته باید به چه نکاتی دقت کنیم؟


پست های پیشنهاد شده

صرفا خرید دوربین دوربین مدار بسته و وجود آن در یک مکان، منجر به ایجاد امنیت و ضبط تصاویر در آن محیط نمی شود؛ بلکه مدل دوربینی که خریداری می کنید و محل نصب آن در کیفیت کارکرد های دوربین مدار بسته اهمیت بالایی دارد.

محل نصب دوربین مدار بسته نباید در نقطه ی کور محیط باشد؛ بلکه باید دوربین مدار بسته را در جایی از مکان نصب کنید که بیشترین دید را به تمام زوایا داردو می تواند از حداکثر نقاط محیط تصویربرداری کند.

حتی الامکان سعی کنید دوربین مدار بسته را در جایی نصب کنید که دسترسی به آن راحت نباشد و اگر از دوربین مدار بسته آنالوگ استفاده می کنید که باید برای نصب آن از سیم کشی و کابل کشی های طولانی استفاده کنید، حتما از کابل کشی های توکار استفاده کنید که قطع کردن آن به راحتی انجام نشود؛ چرا که از کار انداختن دوربین های مدار بسته یکی از ساده ترین کارهایی است که مجرمان در هنگام ورود به محل انجام می دهند.

هم چنین بهتر است برای خرید دوربین مدار بسته به فروشگاه های معتبر که دارای ضمانت و پشتیبانی های پس از فروش هستند و کارشناسان و متخصصانی دارند که به شما در این زمینه مشاوره های لازم را می دهند، مراجعه نمایید.

معمولا ضمانت نامه های برندهایی مانند داهوا و هایک ویژن از 18 ماه شروع می شود، اما نمایندگی های کشورمان، ممکن است بیشتر هم پشتیبانی از محصول را انجام دهند.

طی تحقیقات این جانب در زمینه خرید دوربین مدار بسته و پیدا کردن فروشگاهی حرفه ای و فعال در زمینه فروش دوربین مدار بسته، به نمونه ای از سایت ها برخورد کردیم، و طی بررسی تیم های پشتیبانی این سایت ها، 3 تا از بهترین های آن ها را در اینجا معرفی میکنم: فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، نام و فروشگاهی آشنا برای همه، در زمنیه خرید و فروش دوربین مدار بسیته نیز فعالیت می کند.

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
×
×
  • اضافه کردن...