رفتن به مطلب
cctvadvisor

گزارش نمایشگاه ایپاس 98

پست های پیشنهاد شده

ما امسال در نمایشگاه غرفه ای نداشتیم و به صورت اسپانسری و یک میز کانتر برای معرفی امنیفو در غرفه یکی از دوستان بودیم . من کما بیش وقتی پیدا میکردم به غرفه ها سر میزدم و سعی میکردم با موارد جدید شرکت ها آشنا بشم . از غرفه اول شروع میکنم شرکت امرتات که دوربین های AHD با برند RDS که 2 مگا پیکسل تا 4 مگا پیکسل رو داشتن و برند ویدیو پارک رو هم نمایندگیشو داشتن . دوربین های آی پی رو برند ویدیو پارک ارائه میدادند و دوربین های حرفه ای پلاک خوان و WDR شاخصه برجسته محصولات این کمپانی به حساب می آمد . یک استند رو هم داشتن تو غرفشون که داخلش وب سایتشون و نمونه فیلم ها رو نشون میداد . نکته ی دیگری که داشتن امکانات هوشمند دستگاه های ضبط ویدیویی بود .دستگاه های ویدیو پارک 2 کانال تشخیص چهره دارند و قابلیت هیبرید رو هم دارند .

975746531_photo_--_--.thumb.jpg.e716771da2b1473066b096881622f307.jpg

فنس مجازی از دیگر محصولاتشون بود که زمان اتصال حیوون یا انسان یه شوک ریز میده و برای دور کردن به کار می آید . بقیه محصولاتشون هم که برای خودرو بود که من نرفتم بررسی کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

غرفه ی شرکت داتیس که دستگاه XVR 8 مگا پیکسلی AHD روداشتن و دوربین های مداربسته AHDو IP تا 8 مگا پیکسل رو به نمایش گزایش گزاشتن که امکانات هوشمند جالبی هم داشت . محصولات برایتون از جمله محصولاتشون بود و در ضلع دیگر غرفه نمایشگر هاشونو رو برای نمایش گزاشته بودن . قسمت جالب غرفه نرم افزار تشخیص چهرهای رو گزاشته بودن که خیلی قوی به نظر میرسید و میتونست همزمان چندین چهره رو تشخیص بده و با عکس های دیتابیس تطبیق بده .

342494303_photo_--_--.jpg.cbe8e811d69021d19160b4ca110fc642.jpg

سه سری محصول دارند سری لایت و سری پرایم و سری پرو که به ترتیب ارزان قیمت و متوسط و حرفه ای . سری لایت کیس کوچک میباشد و 2 مگا پیکسل و سری پرایم 2 تا 4 مگا پیکسل و سری پرو تا 8 مگا پیکسل و کیس بزرگ و صنعتی . این شرکت اولین شرکتی بود که قابلیت ارسال عکس در زمان حرکت جلوی دوربین بر روی تلگرام را ارائه داد .

لینک به ارسال

غرفه فوژان رفتم که برند اکسوم ک به نوعی یونیوو می باشد رو بررسی کردم . ویژگی خیلی خوب ultra 265 رو داشتن که تو فضای ذخیره سازی خیلی صرفه جویی و پهنای باند کمتری نیاز داشتن . محصولات اکسوم کلا IP می باشد و قابلیت های هوشمند دستگاه های آنها قابلیت تشخیص چهره و شمارش ورود و خروج و ....

تمامی دستگاه ها هارد رو تا 10 ترا پشتیبانی میکند و قابلیت VCA که همان امکانات اسمارت و هوشمند است رو هم داشتن . اکسوم از یک  ان وی آر رو نمایی کرد که 1000 کانال دوربین تحت شبکه رو پشتیبانی میکند . دوربین های سری پرو این شرکت با ابعاد بزرگ قابلیت عکس برداری با فلش در شب از اجسام در حال حرمت رو هم دارند یعنی کنار لنز یه چراغ فلشی هم تعبیه شده . درباره فروش ازشون پرسیدم که گفتند فقط با ثبت پروژه جنس را برای همان پروژه در اختیارتن قرار میدهند و جنس را به صورت آزاد در بازار فروش ندارند . البته گفتند که سری های اقتصادی رو به صورت آزاد میفروشند . دستگاه های NVR قابلیت ضبط تا 120 فریم را دارند

لینک به ارسال

در زمانیکه در غرفه بودم به بازدید کننده ها هم نگاه می انداختم که گروهی از بازدید کنندگان فقط در حال قدم زن بودن و فقط آروم رد میشدن زیاد دقت هم نمیکردن . گروهی دیگر از بازدید کننده ها به حالتی خیلی خوشحال و فقط با یک نایلون یک برند در حالی که نایلون پر بود از جلوب غرفه ما رد میشدند و معلوم بود که داخل این کیسه ها هدایای است که غرفهای که انها نمایندگی ان را داشتند به آنها داده بود و مغرورانه قرم میزند و دبال نگاه کردن این و ان غرفه نبودند . گروهی دیگر نایلون و کیسه وکاتالوگ جمع کن بودند و زمانیکه به سرو وضع آنها نگاه میکردم متوجه میشدم که اینها فقط دنبال جمع کردن هستمو اصلا به صنف ماکاری ندارند و همکار ما نیستند . فک میکنم میبرن میفروشن یا خونه استفاده میکنن . گروه اعظم بازدید کننده ها خجالتی هستن و تا به زور دعوت نکنی نمیان نزدیک و تو غرفه هم نمیان . دوست ندارن کانون توجه بشن مخصوصا کانون توجه خانم ها و خودشون اگه خلوت بود غرفه ای میرن و میبینن .خلاصه اون های که نالون چندین برند رو تو ستشون بود معلوم بود دنبال تحقیق کردن هستندو تمایل دارند بیشتر بدونند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما می توانید پست کنید و بعدا ثبت نام کنید اگر حساب کاربری دارید، برای ورود به حساب خود وارد شوید.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...